• 278352-brad-angelina-700
  • George Clooney And Amal Alamuddin To Get Married In Venice
  • Hugh Jackman
  • vin-diesel-beard-mohawk-fe_2014-09-23_21-27-15
  • ryan_gosling_eva_mendes_beige
  • ted_2268564b
  • sofia-vergara-thumb-60539

Martohet aktori Tom Hardy

Aktori anglez Tom Hardy është martuar në mënyrë të fshehtë me të fejuarën e tij Charlotte Riley para dy muajsh […


Mendes-Gosling bëhen prindër

Eva Mendes dhe Ryan Gosling janë bërë prindër të një vajze. Sipas ‘Us Weekly’, aktorja 40-vjeçare ka lindur fëmijën e […Kthehu në fillim ↑
  • Filmi i javës!

  • Mistreci.com në Facebook!